czwartek, 23 kwietnia 2015
Dlaczego mnie nie było?
Cześć misie! Ostatnio pisałam posta dawno temu, 5 miesięcy mnie nie było. Ale wszystko postaram się wam teraz wyjaśnić. Na prawdę chciałam pisać posty, sama tęskniłam za blogiem. ale wszystko stawało mi na przeszkodzie. Szkoła, problemy z komputerem, cała klawiatura przestała działać, dopiero teraz kupiłam nową. Chciałam jeszcze raz przeprosić za tą nieobecność na blogu. Ale najmilsze było to, że gdy mnie nie było pod ostatnim postem dwie osoby skomentowały, że czekają na posty. Na prawdę zrobiło mi się bardzo miło na sercu, ktoś w ogóle to czyta. Następny post pojawi się jutro. I jak widać, pracowałam nad nagłówkiem, miałam z nim trochę problemów, dlatego post będzie jutro. Żeby nie było tu tak pusto, wstawiam gifa :)
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz