piątek, 24 kwietnia 2015

50 przypadkowych faktów o mnie!

Cześć misie! Kilka osób chciało się coś o mnie dowiedzieć, a więc postanowiłam napisać 50 faktów o mnie, zaczynajmy :)

1.Rzecz, bez której nie możesz wyjść z domu ?
-Telefon, nie wychodzę nigdy bez telefonu.
2.Ulubiony sklep z ciuchami ?
-Trudno mi powiedzieć, bardzo podobają mi się ubrania w croppie i housie, ale najwięcej mam z H&M. A więc cropp, H&M i house. 
3.Czy lubisz pływać ?
-Uwielbiam, jedna z wielu moich pasji.
4.Masz jakieś fobie ?
-Boję się węży, tak to nic poza tym :) 
 5.Pijesz kawę ?
-Zdarzyło mi się chyba 2/3 razy w życiu pić kawę.
6.Co robiłeś o 24:00 ?
-Jest 00:05, piszę posta na bloga :)
7.Czy w odległości 3 metrów od Ciebie jest coś różowego ?
-Tak, moja pościel z hello kitty xd
8.Często piszesz smsy ?
-Kiedyś tak, teraz już rzadko.
9.Czytasz książki ?
-Nie mam teraz zbytnio czasu, ale bardzo lubię czytać. 
10. Masz duży pokój ? 
-Nie, wydaje mi się, że mój pokój jest średniej wielkości.
11. Kiedy masz urodziny ?
-29 maja obchodzę 13 urodziny :)
12. Jakich piosenek słuchasz ?
-Wszystkiego praktycznie, nie mam jakiegoś wybranego rodzaju muzyki, której słucham cały czas.
13. O której chodzisz spać ?
-W dni szkolne raczej 21-22, a w dni wolne 1-3.
14. Malujesz paznokcie ?
-Nie często, ale maluję. Akurat teraz mam pomalowane.
15. Twoje największe marzenie ?
-Nigdy się nad tym poważnie nie zastanawiałam, ale chyba wyjechać do NY :)
16. Co lubisz robić ?
-Spać, leżeć, robić zdjęcia, spędzać czas z przyjaciółmi.
17.Jesteś leniem ?
-Tak, mogłabym cały dzień nic nie robić.
18. Czego sie boisz ?
-Dentysty. 
19. Umiesz śpiewać ?
-Kocham śpiewać, ale czy umiem to nie wiem.
20. Zjadłabyś cytrynę ?
-Raczej tak, lubię kwaśne rzeczy.
21. Facebook vs Twitter ? 
-Facebook.
22. Trzy ulubione strony internetowe ?
-Facebook, Instagram, Youtube.
23. Ulubiona piosenka ?
-Aktualnie nie mam.
24. Dużo śpisz ?
-Tak.
25. Oglądasz mecze ? Jakie ?
-Nie oglądam.
26. Ulubiony sportowiec?
-Nie mam.
27. Masz jakieś hobby ?
-Fotografia, pływanie, jazda konna, blogowanie.
28. Jesteś lubiany w swojej klasie ?
-Można powiedzieć, że tak. Raczej dogaduje się z osobami z klasy.
29.Masz skype ?
-Tak mam.
30.Co lubisz pić?
-Herbatkę, wodę, kakao.
31.Ulubiony owoc ?
-Truskawka, banan, malina, jagoda, borówka.
32. Czego nie lubisz w ludziach ?
-Dwulicowości, udawania, że jest się miłym, obgadywania za plecami, chamstwa.
33.Zbierasz coś ?
-Nie. :)
34. Ilu masz znajomych na facebook`u ?
-Jeju, dużo bo koło tysiąca.
35.Lubisz jak robi Ci sie zdjęcia ?
-Jak ktoś je robi kiedy o tym nie wiem to nie.
36. Masz jakieś przezwisko/ksywę ?
-Cyssia.
37.Masz rodzeństwo ?
-Tak, mam starszego brata.
38.Lubisz chodzić do szkoły ?
-Nie przepadam za tym.
39. Malujesz się ?
-Nie, nie czuję takiej potrzeby. :)
40. Rozpuszczone czy spięte włosy ?
-Rozpuszczone.
41.Kolor ścian w pokoju ?
-Turkusowy i jasny szary.
42.Co najczęściej oglądasz na yt ?
-Vlogi, gry, teledyski.
43.Jesteś wolna ?
-Tak.
44.Jakie masz teraz włączone strony ?
-Blogger, google.
45.Jaki jest ostatni sms wysłany przez Ciebie?
-Dobra, bo oglądam. 
46.Jakie jest twoje ostatnie połączenie ?
- Do mamy. XD
47. Jaki kolor masz koszulki na sobie ?
-Biały.
48. Co robiłeś wczoraj o tej godzinie ?
-Pisałam z kolegą i oglądałam filmy na youtube. :)
49. Najgorszy przedmiot w szkole ?
-Matematyka.
 50. Ile w dzień pracy zajmuje Ci się wyszykowanie ?
-Godzinę jeśli prostuje włosy, a normalnie 15/20 minut.

Mam nadzieję, że wiecie teraz coś więcej o mnie. *Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej to pytajcie* Do następnego postu misie! :) 








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz