Filmy
Od wczoraj już wolne, a ja zaczęłam oglądać już świąteczne filmy (i nie tylko) jak na razie mam za sobą Beethoven, Kevin sam w domu.
Beethoven
Film opowiada o elfie, który rozbił się saniami świętego Mikołaja w miasteczku i gubi swój worek z prezentami. Znajduje go pies Beethoven i jego właściciel. Ratują elfa i odnajdują worek z prezentami.
Ten film zna każdy, więc dam ujęcia z filmu :3
Piosenki
1. Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You
Kocham tę piosenkę, cały czas brzmi mi w głowie, ciągle ją śpiewam :3
2. Ariana Grande - Santa Tell Me
Jestem Arianator, kocham jej wszystkie piosenki, ale ta jest moją ulubioną.
3. Wham! - Last Christmas
Co prawda piosenka nie jest o świętach, ale bardzo mi się podoba i wywołuje u mnie świąteczny nastrój :3
Ubrania
W święta noszę najróżniejsze rodzaje sweterków, długie, krótkie, grube, cienkie, sweterki są moją ulubioną częścią ubrań w zimę c:
W tym roku kupiłam sobie różowo-biały sweterek w Sinsay i jest na prawdę cieplusi :3
Inspiracje
Teraz czas na wszystkie rzeczy, które sprawiają, że mój nastrój w święta jest boski.
Świece Yankee Candle
Kocham wszystkie zapachy, są takie intensywne i tak pięknie pachną *o*. Osobiście sama nie mam świec, ale zgłosiłam się do konkursu, który organizuje goodies.pl.
Zdjęcia
Trochę nietypowa kategoria, ale daję tu wszystkie zdjęcia które kojarzą mi się ze świętami i miesiącem. :3
I tym zdjęciem kończy się post. Mam nadzieję, że komuś spodoba się to co pisałam. Chciałam wam życzyć dużo prezentów, czasu spędzonego z rodziną, 12 przepysznych potraw, śniegu (tym co nie mają), i pięknie przyozdobionych pierniczków. Wesołych Świąt! :)


























