wtorek, 15 września 2015

Moje pasje - fotografia.

Jedną z wielu moich pasji jest fotografia. Jest to taka rzecz w której tracę kontakt z ludźmi, czuje się wtedy jakby cały świat zatrzymał się, a wszystko staje się takie spokojne, ciche. Zawsze miałam "słabość" do pięknych zachodów słońca, krajobrazów, wszystkiego co mnie otacza. Jest to jedna z rzeczy przy których zapominam o moich problemach i wszystkim co mnie dobija.
Sprzęt na którym pracuję nie jest jakoś bardzo profesjonalny za nie wiadomo jaką ilość pieniędzy, używam go już 2,5 roku i jak na razie sprawuje się dobrze. Jest to Nikon Coolpix l820, nie chcę przeciągać, po prostu wkleję wam kilka zdjęć robionych przeze mnie :).










Jest to mała cząsteczka wszystkich folderów ze zdjęciami (a jest ich na prawdę duuużo) jednak szukanie wszystkich zdjęć zajęło by mi cały dzień.
Mam nadzieję, że spodobał wam się post, piszcie w komentarzach które zdjęcie najbardziej wam się spodobało, do następnego misie! :)