Sprzęt na którym pracuję nie jest jakoś bardzo profesjonalny za nie wiadomo jaką ilość pieniędzy, używam go już 2,5 roku i jak na razie sprawuje się dobrze. Jest to Nikon Coolpix l820, nie chcę przeciągać, po prostu wkleję wam kilka zdjęć robionych przeze mnie :).
Jest to mała cząsteczka wszystkich folderów ze zdjęciami (a jest ich na prawdę duuużo) jednak szukanie wszystkich zdjęć zajęło by mi cały dzień.
Mam nadzieję, że spodobał wam się post, piszcie w komentarzach które zdjęcie najbardziej wam się spodobało, do następnego misie! :)
Hejka moją pasją też jest fotografia super zdjęcia :* http://roxa05.blogspot.com/?m=1
OdpowiedzUsuńDziękuję ślicznie <3
UsuńZdjęcia są perfekcyjne :) Też je uwielbiam robić, pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńhttp://i-can-fly-blog.blogspot.com/
Jeju dziękuję bardzo to strasznie miłe :3
Usuńja tez uwielbiam fotografie
OdpowiedzUsuńpozdrawiam i zapraszam do siebie
http://victoria-olshevska.blogspot.co.uk/