sobota, 20 grudnia 2014

Coraz bliżej święta. ♥

Witajcie kochani! :) Mamy 20 grudnia, czyli za 4 dni święta. Chciałam przygotować dla was wszystko co kocham związanego ze świętami, m.in filmy, ulubieńcy i duużo innych rzeczy, zaczynajmy!

Filmy

Od wczoraj już wolne, a ja zaczęłam oglądać już świąteczne filmy (i nie tylko) jak na razie mam za sobą Beethoven, Kevin sam w domu.


Beethoven

Film opowiada o elfie, który rozbił się saniami świętego Mikołaja w miasteczku i gubi swój worek z prezentami. Znajduje go pies Beethoven i jego właściciel. Ratują elfa i odnajdują worek z prezentami.



Kevin sam w domu

Ten film zna każdy, więc dam ujęcia z filmu :3








Piosenki

1. Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You 
Kocham tę piosenkę, cały czas brzmi mi w głowie, ciągle ją śpiewam :3
2. Ariana Grande - Santa Tell Me 
Jestem Arianator, kocham jej wszystkie piosenki, ale ta jest moją ulubioną.
3. Wham! - Last Christmas
Co prawda piosenka nie jest o świętach, ale bardzo mi się podoba i wywołuje u mnie świąteczny nastrój :3

Ubrania

W święta noszę najróżniejsze rodzaje sweterków, długie, krótkie, grube, cienkie, sweterki są moją ulubioną częścią ubrań w zimę c:





W tym roku kupiłam sobie różowo-biały sweterek w Sinsay i jest na prawdę cieplusi :3

Inspiracje

Teraz czas na wszystkie rzeczy, które sprawiają, że mój nastrój w święta jest boski.
Świece Yankee Candle

Kocham wszystkie zapachy, są takie intensywne i tak pięknie pachną *o*. Osobiście sama nie mam świec, ale zgłosiłam się do konkursu, który organizuje goodies.pl.






Zdjęcia

Trochę nietypowa kategoria, ale daję tu wszystkie zdjęcia które kojarzą mi się ze świętami i miesiącem. :3












I tym zdjęciem kończy się post. Mam nadzieję, że komuś spodoba się to co pisałam. Chciałam wam życzyć dużo prezentów, czasu spędzonego z rodziną, 12 przepysznych potraw, śniegu (tym co nie mają), i pięknie przyozdobionych pierniczków. Wesołych Świąt! :)

4 komentarze:

  1. Też lubię te filmy
    + fajne inspiracje

    http://malinowym-okiem.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Czekam na nowe posty ♥

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajny post :) Coś dawno cię tu nie było hehe
    Mam nadzieję, że w najbliższym czasie pojawi się jakiś tag, czy fakty, twoi czytelnicy (do których chyba zacznę należeć, bo blog naprawde mi się spodobał :3) chcieliby się czegoś o tobie dowiedzieć :)
    Ja piszę opowiadanie, z Arianą i Justinem w rolach głównych. Jeśli jesteś Love (Arianator) (btw to Ariana zmieniła nam nazwę fandomu xd) to może ci się spodoba :) http://hard2facereality-ff.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. tak co prawda nie było mnie dawno, jeju jak miło popatrzeć na miłe komentarze. miałam problemy z komputerem i nie byłam w stanie napisać żadnego posta, ale wreszcie mogę kontynuować bloga (wszystko wyjaśnię w poście c;)

      Usuń