Cześć wszystkim, jest to mój pierwszy post na blogu, nazywam się Marta :).
Po raz kolejny próbuję zacząć przygodę z blogowaniem. Kiedyś już zakładałam bloga jednak nie wytrwałam zbyt długo. Niestety po tygodniu zapomniałam o nim. Tym razem nie chcę żeby tak było i chcę, żeby blog był częścią mojego życia. Na blogu będą znajdować się różne recenzje, ulubieńcy miesiąca, itd. Kolejny post pojawi się w poniedziałek lub wtorek. Do zobaczenia :3
Witamy w blogosferze!
OdpowiedzUsuńhttp://malinowym-okiem.blogspot.com/